Články-aktuality
Novinky
Zprovoznění stránek

01.02.2011 Stránky jsou opět v provozu a přůběžně je aktualizujeme.  


Akce Kamínka

14.07.2010 jsem testovali náše závodní speciály a předvedli závodní team v jeho plném nasazení na uzavřené trati Kamínka, Bunč. Součástí akce bylo svezení a obchodních partnerů firmy Home credit, kterým jsme jak doufám dopřáli tímto pořádně adrenalinový zážitek!

V "plné polní" se ukázali  - Jan Černý  s Renaultem Clio R3 a Josef Sedláček s Škodou Fabií A5

 

 


ME Belgie + IRC

Přípravy na ME v Belgii vrcholí!
Mechanici pracují na uložení nového motoru s poslední evolucí a zvýšeným výkonem na 250 koní.

http://www.ypresrally.com/

 


Nejnovější fotografie
Top 5 videa
Newsletter

 

V Příbrami se pojede na ostří na nože! 

V sázce jsou prémie za celkově druhé i třetí místo ve Škoda Fabia Rallye Cupu

Josef Sedláček už je jasným vítězem 4. ročníku Škoda Fabia Rallye Cupu. Obhájce loňského prvenství si zajistil titul a hlavní cenu - vůz Škoda Fabia RS - s předstihem v Třebíči.

fotografie

Vede sice jen o 15 bodů a za vítězství se bere dvacet, ale nejhorší výkon sezóny se každému jezdci škrtá. Pokud by Mirek Levora v Příbrami vyhrál a připsal si 20 bodů, o šest přijde (jeho nejhorší umístění sezóny) a Sedláček bude mít o bod víc, i kdyby v Příbrami nedojel (v tom případě by se mu škrtala právě tahle nula, takže zůstane na 111 bodech).

Drama se ale rozhoří v soubojích o celkově druhé a především třetí místo a tučné finanční prémie (200 000 a 100 000 korun). Ve hře jsou kromě Mirka Levory také Bobby Mitchell a Lubomír Vokál.

„I v poslední soutěži se pojede na ostří nože," očekává promotér seriálu ing. Miroslav Levora z firmy Auto Power. „Josef Sedláček, ač jistý vítěz, pojede naplno. Jen nerad prohrává a bude chtít své letošní zasloužené, ale tvrdě vybojované vítězství potvrdit. Stejnou chuť závodit má po dvou pokažených soutěžích i Mirek Levora, a i když může ještě přijít o druhé místo, bude se v chtít v Příbrami prosadit na nejvyšší stupínek. Zajímavý bude také souboj Vokála s Mitchellem. Skot potvrdil vzrůstající výkonnost výhrou v Třebíči, zlepšuje se závod od závodu a zvyká si na styl rozpisu i jízdu na asfaltu. Další část své přípravy na příští ročník Fabia Cupu absolvuje v Příbrami veterán František Markvart, naopak poprvé si do pohárové fábie sedne Martin Meloun, který pojede mimo hodnocení poháru, ale v příštím ročníku by rád ve Fabia Cupu startoval," vyjmenoval promotér všechny přihlášené jezdce do Rallye Příbram.

Jedenadvacet rychlostních zkoušek FUCHS OIL Rallye Příbram a téměř 213 měřených kilometrů tak opět slibuje nesmírně dramatický souboj jezdců na identických vozech. Rallye Příbram startuje v sobotu 7. října v 8:00 hodin. Výsledky poslední letošní soutěže Škoda Fabia Rallye Cupu budeme znát v neděli 8. října po 13:00 hodině.

Startovní čísla posádek Fabia Cupu při Rally Příbram:

 • 52 Josef Sedláček - Roman Vorel (DEFRS Rally Team)
 • 53 Bobby Mitchell - Ross Butler (JŠ Racing)
 • 54 Lubomír Vokál - Ondřej Novák (Vokál Lubomír)
 • 55 Mirek Levora - Martin Pech (Auto Power)
 • 67 František Markvart - René Kilián (Markvart František)
 • 69 Martin Meloun - Pavla Třebínová (JŠ Racing)

 

Pořadí po sedmi soutěžích:

 • 1. Josef Sedláček, Roman Vorel 111 bodů
 • 2. Mirek Levora, Martin Pech 96
 • 3. Bobby Mitchell, Nick Cadwallader 78
 • 4. Lubomír Vokál, Ondřej Novák 76
 • 5. Libor Šašek, Stanislav Viktora 60
 • 6. Dušan Lešanský, Mojmír Sláma 36
 • 7. František Markvart, René Kilián 8


Zdeněk Hůrka

« Zpět «